Výnimočné myšlienky z knihy od Robina Sharmu - Kto bude plakať, keď umrieš?

Obrázok používateľa Mikuláš Halász

Dúfam, že sa nenahneváte, keď sa nebudem rozkecávať, ale dáVam Vám do pozornosti ihneď viac než pár citátov z knihy od od Robina Sharmu - Kto bude plakať, keď mrieš? K čítaniu. 

 

Otec Robina:  "Synak, keď si sa narodil, plakal si a svet sa radoval. Ži tak, že keď budeš umierať, svet bude plakať a ty sa budeš radovať."

 

Máhatmá Gándh: "Buďte zmenou, ktorú si najviac želáte vidieť okolo  seba."

 

Veľmi dobrá otázka pre ťažšie obdobia: "Existuje múdrejší, osvietenejší spôsob, ako vnímať túto zdanlivo negatívnu situáciu?" 

 

Získajte vynikajúce informácie a cvičenia pre svojj rozvoj od R. Sharmu v kine Kto bude plakať na tvojom pohrebe 

 

Úspečný človek obvykle robí veci, ktoré neúspešný nerobí rád", poznamenal esejista a mysliteľ E. M. Grey. "Ani oni ich nutne nerobia radi. Ale ich odpor je podriadený sile ich zámeru." Aj spisovateľ 19. storočia Thomas Henry Huxley došiel k podobnému záveru, keď poznamenal: "Možno najhodnotnejším výsledkom všetkého vzdelania je schoponosť donútiť sa urobiť to, čo treba, vtedy, keď je to potrebné, či sa vám to páči, alebo nie." Aristoteles túto múdrosť potvrdil inými slovami: "Všetko, čo sa učíme robiť, sa učíme tým, že to robíme." Napríklad: Z mužov sa stávajú murári pretože murujú a harfisti tým, že hrajú na harfe. Rovnakým spôsobom sa tým, že konáme správne, stávame správnymi ľuďmi; tým, že konáme uvážene, stávame sa uváženejšími; a tým, že konáme udatne, stávame sa statočnými.

 

V kapitole o poctivosti a úprimnosti sa dočítate aj múdre slová -  citáty od Matky Terezy 

Malo by sa menej hovoriť. Kázaním sa veľa neurobí. Čo teda robiť? Vezmite teda metlu a upracte niekomu dom. To hovorí za všetko.

 

"Každú sekundu, ktorú trávite v minulosti, kradnete zo svojej budúcnosti. Každú inútu, ktorú trávite sústredením sa na problémy, ukrajujete z času, v ktorom by ste mali nachádzať riešenia. A keď premýšlate o tom, čo si želáte, aby sa vám nikdy nebolo stalo, v skutočnosti blokujete všetko, čo chcete zažiť.

 

Kniha Kto bude plakať, keď umrieš? predstavuje prameň múdrosti a životných právd. Mám túto knihu celú prečítanú a tak sa opovažujem ju odporúčať. Viem rozoznať plev od perlý.

 

Euripides: " V tom najhoršom býba najlepšia šanca na dobrú zmenu."

 

Herodotos: " Je lepšie s noblesnou trúfalosťou podstúpiť riziko m že nás stretne polovica toho zlého , čo očakávame, než byťzbabelo ľahostajným zo strachu pred budúcnosťou." Alebo ako povedal Bookre T . Washington:" Naučil som sa , že úspech sa nemá merať postaevním, aké kto v živote dosiahol, ale prekážkami, ktoré musle človek prekonať, keď sa pokúšal uspieť."

 

Robin Sharma: "Spôsob, akým začnete deň, určuje to, ako ho prežjete. Prvých 30 munút po prebudení nazývam "platinová tridsiatka", lebo ide o najcennejšiu chvíľu celého dňa, ktorá má zásadný vplyv na kvalitu každej minúty, ktorá nasleduje."

 

"Ak vaše priority nemajú termín vo vašom diári, dostanú sa tam priority iných ľudí."

 

Thoreau: "Keď človek nerží krok so svojím sprievodom, možno je to preto, lebo počuje iného bubeníka. Nechajte ho, aby kráčal podľa hudby, ktorú počuje, nech má akýkoľvek rytmus alebo je vzdialená."

 

Sharma Robin: "Ak chcete nadobudnúť viac sebadôvery, vašou mantrou ba mohlo byť: " Som šťastný, že som neustále plný dôvery a nekonečnej odvahy."

 

"Deti k nám prichádzajú vyvinutejšie, než dospelí, aby nás poučili o tom, čo sa potrebujeme naučiť."

 

Thomas Edison: "Genialita je 1 percento inšpirácie a 99 percent potu."

 

Woodrow Wilson: "Nie ste tu preto, aby ste si zarobili na živobytie. Ste tu preto, aby ste umožnilii svetu žiť bohatšie, s lepšími víziami, so skvelým duchom nádeje a úspechov. A ste tu, aby ste obohatili svet, a ak na tento odkaz zabúdate, ochudobňujete sami seba."

 

Získajte vynikajúce informácie a cvičenia pre svojj rozvoj od R. Sharmu v kine Kto bude plakať na tvojom pohrebe

 

MENS SANA IN CORPORE SANO - V ZDRAVOM TELE ZDRAVÝ DUCH

"Kto si neurobí čas na civčenie, nakoniec si nájde čas na chorobu."

 


Wiliam Wordswort: "Ak sme boli príliš dlho oddení od svojeho lešieho ja, lebo sme žili v zhone, otrávení tým, ako to v živote chodí, unavení jeho radosťami, aká milostívá, aká láskavá je samota."

 

Thoreau: "Nestačí byť usilovný, také sú mravce. Otázne je, o čo sa usilujete?"

 

"Maj trpezlivosť so všetkým, čo zostáva v tvojom srdci nedoriešené. Pokús sa milovať samotné otázky ako zamknuté izby, ako knihy napísané v cudzom jazyku. Teraz nehľadaj odpovede. Teraz ti nemôžu byť dané, lebo podľa nich nedokážeš žiť. Je to len otázka skúsenosti. V súčastonosti musíš zakúsiť otázku. Možno neskôr; postupne, v jeden vzdialený deň, bez toho, aby si si to čo i len všimol, zistíš, že zažívaš odpoveď."

 

"Sústreďte sa na nadčasový princíp úspechu, ktorý hovorí: "Život je len číra hra čísel - čím viac riskujete, tým máte väčšiu šancu na úspech." Alebo ako povedal Sofokles: "Šťastena nestojí na strane bojazlivých."

 

"Ruka, ktorá dáva, je ruka, ktorá dostáva."

 

Al Koran: "Keď investujete peniaze, keď niečo kupujete, nikdy im nezabudnite požehnať. Požiadajte aby boli požehnaním pre každého, kto sa ich dotkne, a zaveľte, aby nasýtili hladných, odeli nahých, a nariaďte im, aby sa k vám vrátili milionkrát znásobené."

 

Ralph Waldo Emerson: "Nič veľkého sa nedá dosiahnúť bez nadšenia." 

 

Získajte vynikajúce informácie a cvičenia pre svojj rozvoj od R. Sharmu v kine Kto bude plakať na tvojom pohrebe

 

 

 

Ďalší článok s citátmi z knihy od Robina Sharmu si prečítajte v nasledujúcom článku >>>

 

 

 

 

 

Viacej článkov na túto tému nájdete v nasledujúcich odkazoch: 
O autorovi: 

Nehovorím, že som najlepčí on-line marketing specialista, ale hovorím, že v on-line marketingu mám veľa skúsenostií a vedomostí, o ktoré sa rád podelým.

Už ako tínedžer som niečo predával a bartroval. Už ako tínedžer som chcel spraviť dobrý obchod. Snívam a mám svoje vízie. Vždy chcem veci zlepšovať a tak ľuďom pomáhať. To sú moje hnacie motory. Môj profesný životopis nájdete v informáciách o uživateľovi,, alebo keď sa potrebujete niečo dozvedieť hneď, volajte na čislo 0911039087, poprípade píšte cez kontaktný formulár.

 

Ak sa Vám zdali tieto informácie aspoň troška zaujímavé, pošlite tieto informácie aj Vašim blízkym pomocou tlačidiel na zdieľanie. Ďakujem!