Citáty z tréningu Majster MLM od Andyho Winsona

Obrázok používateľa Mikuláš Halász

bannersquaresk300x300.png

"V každom človeku drieme MAJSTER. Jeho prebudenie nevyžaduje veľa. Iba rozodnutie, denný tréning, húževnatosť, pravidelnosť, disciplínu, vytrvalosť. To, čo každý deň robíte v tom ste MAJSTER." Andy Winson

"Kto má strach ten platí. Kto má odvahu, bohatne. Váš úspech máte vo vašej hlave. Naučte sa ju riadiť. Nepotrebujete talent!"

TAJOMSTVO VÁŠHO ÚSÚSPECHU je vo vašej schopnosti vybudovať u druhých ľudí istotu, ze uspejú." 

"Nikto kto si kúpi lopatu, v skutočnosti nechce kopať. Chce JAMU. Preto, pokiaľ chcete predávať lopaty, mali by ste ľuďom hovoirť o tom, ako sa robia jamy. Nie to z čoho sa skladajú lopaty." 

 

ĎALŠIE CITÁTY Z TRÉNINGOV ANDYHO WINSONA NÁJDETE TU:

Tajomstvo mysle bohatých

Objav svoju silu

 

"Nepredávajte produkty a služby. Predávajte riešenia problémov a príbehy."

"SYSTÉM PRÁCE - Je kľúčovým aspektom vášho úspechu. Bez systému nie je možná duplikácia a váš potenciál rastu sas stráca. Systém práce je to, čo prínáša istotu a stabilitu vášmu tímu a zabezpečuje systematický rast. 

"Robte čokolvek. Dôležité je vždy, ako to robíte, a či máte  s kým, pretože to je tímová spolupráca. A už aj to je dar, ak počúvate toho, kto vás počúva." William Shakespeare

"Vedomosti nerobia skúsenosti, ale skúsenosti robia vedomosti." 

 

bannersquaresk300x300.png

 

ĎALŠIE CITÁTY Z TRÉNINGOV ANDYHO WINSONA NÁJDETE TU:

Tajomstvo mysle bohatých

Objav svoju silu

Viacej článkov na túto tému nájdete v nasledujúcich odkazoch: 
O autorovi: 

Nehovorím, že som najlepčí on-line marketing specialista, ale hovorím, že v on-line marketingu mám veľa skúsenostií a vedomostí, o ktoré sa rád podelým.

Už ako tínedžer som niečo predával a bartroval. Už ako tínedžer som chcel spraviť dobrý obchod. Snívam a mám svoje vízie. Vždy chcem veci zlepšovať a tak ľuďom pomáhať. To sú moje hnacie motory. Môj profesný životopis nájdete v informáciách o uživateľovi,, alebo keď sa potrebujete niečo dozvedieť hneď, volajte na čislo 0911039087, poprípade píšte cez kontaktný formulár.

 

Ak sa Vám zdali tieto informácie aspoň troška zaujímavé, pošlite tieto informácie aj Vašim blízkym pomocou tlačidiel na zdieľanie. Ďakujem!