Mailchimp - E-mail marketing

Mailchimp - E-mail marketing

Mailchimp je e-mail marketing poskytovateľ služieb, ktorá má viac ako 7 miliónov používateľov,

ktorá posiela viac ako 10 miliárd e-mailov mesačne. Mailchimp má vo svojom logu šimpanza, ktorý demonštruje bezstarostný štýl vo vnútri firemnej kultúry.

Email marketing je tiež nástroj pre propagáciu na internete a patrí do kategórie obsahový marketing

Tento e-mail marketing nástroj dokáže automatizovane posielať e-maily.

Takto viete držať kontakt so zákazníkom s minimálnou námahou. Je to obrazne povedané, pretože musíte vytvoriť plán, stratégiu, obsah, predaj a celé to vyhodnotiť. No aj tak, keby to máte robiť ručne tak, tento šikovný nástroj Vám ušetrí mnoho peňazí, času a nervov.

Mailchimp ako newsletter

Aj takto sa dá využívať mailchimp. Dokonca každý vytvorené newsleter môžete testovať a to takým spôsobom, že si vytvoríte viacero verzií e-mailov.

 

Môžete ho prepojiť aj s Facebookom aj s Twittrom. Existuje v ňom aj možnosť vyexportovať formulár a vložiť ho do Drupalu, či iného cms systému. Drupal má spoluprácu s mailchimpom a vytvorili aj pre integráciu drupal modul. Mám ho otestovaný, krásne funguje. Formulár pre zber e-mailov vkladám pomocou textového poľa a textový formát používam PHP code, ktorý Vám ale nabehne až po spustení modulu PHP filter v základnej inštalácii Drupalu

 

Ale určite by som použil aj nástroj od Davida Kirša smartemailing.

 

 

Smartemailing je tiež ideálny pre on-line marketing obsahovú časť s názvom e-mail marketing

O čom bude dnešný článok? V podstate o tom, čo by som chcel aj ja. Mať svoj čas, slobodu a pár tisíc na viac, aby som nemusel riešiť pár mesiacov či rokov, že čo bude so mnou. Odoberám mnoho e-mailov, od úspešných on-line podnikateľov. Za tieto posledné dni sa mi dostali pomocou e-mailu do ruky pozvánky na 3 webináre.
Subscribe to RSS - Mailchimp - E-mail marketing