Osobnosti

Osobnosti

Vždy som obdivoval osobnosti. Osobnosti svetového obchodu a marketingu

 

Aj filmových hrdinov obchodníkov a marketérov, bankárov, ale aj podvodníkov, brokrov a zločincov ktorý vykrádali banky a kasína, že ako títo všetci dokázali plánovať a preniesť svoje vízie do života. Teraz keď je množstvo životopisov  sfilmovaných a tiež je k životopisom týchto osobností prístup, tak je to pre nás veľká šanca sa od nich naučiť rozmýšľať a riskovať.

 

Risk je vraj pomer toho koľko získame a koľko môžeme prerobiť, stratiť. Takže risk nie je len o strate, ale aj o zisku. marketingová stratégia a marketingová komunikácia a s nimi ciele idú v ruka v ruke

Sranda je, že jeden geniálny vizionár, Steve Jobs sa stal mojim zlatíčkom až po jeho smrti. Prvý krát som jeho menu počul na Fanku v deň keď zomrel. Teraz mám už za sebou prečítaných mnoho kníh, kde ľudia dokázali neskutočné veci, kde dokázali vyjsť x krát hore a aj keď spadli tak znova sa vyšplhali a išli ešte vyššie.  Ale čo ma trápi je otázka, či skôr fakt, že mnoho týchto osobností išlo za hranice morálky. Ako, že ja nie som anjelik, ale stojí to na zamyslenie. 

Sledujte ma na sociálnych sieťach a získajte tak prístup ku kvalitným článkom, videám, E-bookom, mp3 nahrávkam či iným hodnotným obsahom. marketing and business osobnosti svete ma fascinujú

 

 

mb-banner-728x90.png

"Raduj sa nad každým svojím úspechom, nezáleží na tom, aký je malý." Andy Winson

"Úspech je výsledkom správneho úsudku. Správny úsudok sa získava skúsenosťou. Skúsenosť je veľmi často výsledkom zlého úsudku." Anthony Robbins

"Nedám sa odradiť, pretože každý chybný pokus, ktorý vylúčim, je krokom vpred." Thamas Edison

bannersquaresk300x300.png

"V každom človeku drieme MAJSTER. Jeho prebudenie nevyžaduje veľa. Iba rozodnutie, denný tréning, húževnatosť, pravidelnosť, disciplínu, vytrvalosť. To, čo každý deň robíte v tom ste MAJSTER." Andy Winson

"Kto má strach ten platí. Kto má odvahu, bohatne. Váš úspech máte vo vašej hlave. Naučte sa ju riadiť. Nepotrebujete talent!"

bannery728x90-sk.png

"Peniaze ešte neurobili nikoho šťastným,  ale radšej budem nariekať v Jaguári ako v autobuse." Francoise Sagan

"Vaše myslenie je veľmi silné, no Vaše slová sú silnejšie. Vytvorte si záväzok byť bohatým.
Ak sas NEROZHODNETE dať si záväzok, tak ani nezačnite. ROZHODNITE SA!" 

"Kiniha Bohatý otec, chudobný otec predstavuje východiskový bod pre každého, kto sa snaží získať kontrolu nad svojou finančnou budúcnosťou."
Jeden povedal: "Čo sa týka peňazí, nikdy neriskujte. Hrajte na istotu. Druhý (bohatý otec) povedal: "Naučte sa zvládať riziká spojené s peniazmi."
Byť chudobný a byť bez peňazí nie je to isté. Byť bez peňazí je dočasné. Chudoba je večná.

Dúfam, že sa nenahneváte, keď sa nebudem rozkecávať, ale dáVam Vám do pozornosti ihneď viac než pár citátov z knihy od od Robina Sharmu - Kto bude plakať, keď mrieš? K čítaniu.
Otec Robina: "Synak, keď si sa narodil, plakal si a svet sa radoval. Ži tak, že keď budeš umierať, svet bude plakať a ty sa budeš radovať."
Máhatmá Gándh: "Buďte zmenou, ktorú si najviac želáte vidieť okolo seba."
Veľmi dobrá otázka pre ťažšie obdobia: "Existuje múdrejší, osvietenejší spôsob, ako vnímať túto zdanlivo negatívnu situáciu?"

V tomto článku nájdete citáty z neskutočnej knihy, ktorá Vás počas jej čítania bude dávkovať nadšením a energiou. Odporúčam túto knihu čítať hneď po ránu. Takto výhody vyplývajúce z tejto knihy viete využiť dvojnásobne a lahšie sa adaptujú do vášho života. .
Kniha začína poďakovaním a týmto citátom od Gerorga Bernarda Shawa: Život nie je pre mňa krátka sviečka. Skôr je to oslnivá fakľa, ktorú môžem na chvíľu držať, a chcem, aby horela tak jasne, ako sa len dá, kým ju odovzdám budúcim generáciám.

Michael Dell vysvetľuje: "Keď riadite spoločnosť, či už malú alebo veľkú, nemôžete všetko robiť sami. Vlastne toho môžete robiť sami len veľmi málo. "A dodáva:" Jedna z výziev, s ktorými sa musíte vyrovnať, ako sa vaša spoločnosť rozrastá, je, že máte tendenciu byť príliš pohltení svojimi silnými a slabými stránkami a je pre vás ťažké byť objektívny . Počul som, že sa tomu hovorí "veriť svojim vlastným tlačovým správam", ale ja o tom hovorím skôr Ako o "dýchanie vlastných výfukových plynov" A to nie je príliš zdravie prospešné. "Uspech dosiahli ľudia, ktorý si zvolily jednu cestu a tej sa držali." Andrew Cargnie

Stránky

Subscribe to RSS - Osobnosti