Sociálne siete

Sociálne siete

V poslednej dobe, v našej modernej dobe majú ohromnú úlohu v marketingu na internete sociálne siete.  sociál méda marketingové poradenstvo

Neviem jednoznačne povedať, ktorá je najsilnejšia, pretože ak chcete napríklad aby Facebook Vám riadne zafungoval, potrebujete top myšlienku, či obsah, aby sa samo šírilo. Alebo potom potrebujete dať peniaze do reklamy, a keď máte troška rozumne a prešpekulovane spravenú stratégiu, tak Vám investícia dokáže generovať zákazníkov aj o niekoľko mesiacov, či rokov neskôr.

No zas keď si pozriem pomer otvárania videa na Facebooku a Twittri tak ten druhý menovaný predbieha aj Google plus a LinkedIn.

Potom, keď si pozriem výsledky z Google plus, tak tu mi plusujú ľudia články odborné, Drupal návody. No keď píšem tento článok, tak ma napadá, že požadované konverzie, čiže ponuky práce prichádzajú z LinkedIn, alebo z TOP pracovných portálov. 

Sociálne siete proste milujem. facebook reklama cena - to dáva ti zmysel Google?

728x90.gif

Je to pre mňa spojenie zábavy, komunikácie s ľuďmi a tiež práca s počítačom, no a hlavne je to pre mňa možnosť ako si zarobiť. Vďaka nim som už pár stovák eur zarobil. To sa mi páči. :)Moduly sociálnym sieťa nájdete v článkoch o 23 Drupal moduloch pre Vaše web stránky Inak mám taký nápad. Sledujte ma na Facebooku 

 

Výhody sociál médiá marketingu

Momentálne neexistuje žiaden obsah zaradený do tohto výrazu.

Subscribe to RSS - Sociálne siete