11 vychytaných povzbudzujúcich citátov za mesiac Máj

Obrázok používateľa Mikuláš Halász

Ako je to možné, že pár slov, pár myšlienok na ráno dokáže skutočne domrdať,  alebo skutočne vymakať môj deň?

Presne neviem, ale viem že to na sto percent funguje! No čo chcem vyzdvihnúť je to, že hneď keď sa ráno zobudím, tak prvé čo si hovorím je:

"Miki ty si ten, koho ja milujem!" "Miki ty si ten, koho život ja milujem!" "Miki ty si ako riadne namazaná mašina!" "Miki ty si silný človek!"

 

  Mal som obdobie asi 4 mesiace keď som si prestal čítať ráno pozitívne myšlienky úspešných a  veľkých osobností tohoto sveta.  

Výsledok bol taký, že som nezvládol ťažké obdobie, ktoré  mi priniesol  život. Nechal som sa masírovať negatívnymi myšlienkami od rôznych ľudí a hlavne od seba. No je to moja zodpovednosť, a za tých ľudí len môžem ďakovať, že sa objavili v mojom živote.

 

  Zmena nastala, keď som sa odopol od týchto  ľudí a začal znova kontrolovať svoj tok myšlienok a tok myšlienok, ktoré si púšťam ráno do hlavy. 

 

Preto som sa rozhodol urobiť tento článok s 11citátmi, ktoré mi ľudia olajkovali na Facebooku. Všetky fotky, na ktorých sú citáty položené sú moje vlastné. Vznikali keď som čerpal radosť, či zabíjal smútok, alebo samotu. Alebo proste sa len tešil zo života. Chcem Vás povzbudiť, že keď cítite, že sa vrháte v živote dole, aby ste aspoň pre seba urobili to, že si ráno do hlavy dáte zopár citátov od úspešných a keď pôjdete spať, tak sa poďakujete minimálne za tri veci, ktoré ste zažili v ten deň. (Je dokázané a aj mnoho ľudí, ktorý "Ďakovanie" praktizujú, Vám povedia, že sa im minimálne nálada zlepšuje, ak už nie kvalita ich života.)

 

 

  Začiatok mojich citátov by som začal Stevom Jobsom a citátom z Žalmu, ostatné citáty budú v obrázkoch. 

 

  <<<< Steve Jobs Zalman >>>>

 

„Váš čas je obmedzený, tak ho nemíňajte na život niekoho iného. Nenechajte sa ovplyvniť názormi iných. Prehlušia váš vnútorný hlas. A čo je najdôležitejšie, nájdite v sebe odvahu nasledovať srdce a vlastnú intuíciu. Ony totiž už dopredu vedia čím sa skutočne chcete stať. Všetko ostatné je druhotné.“

Steve Jobs

 

Hospodinov zákon je dokonalý, občerstvuje dušu. Hospodinovo rozhodnutie je spoľahlivé, neskúseného robí múdrym. 9 Hospodinove príkazy sú správne, srdce napĺňajú radosťou. Hospodinov príkaz je jasný, očiam dáva svetlo. 10 Bázeň pred Hospodinom je čistá, zostáva naveky; Hospodinove výroky sú pravdivé, všetky sú spravodlivé. 11 Vzácnejšie sú ako zlato, ako množstvo rýdzeho zlata; sladšie sú ako med, ako med z plástov.

Salmon 19, 8-11

 

 

Ľudia často hovoria, že motivácia netrvá večne. Bohužial, rovnako ani pocit čistoty - preto sa denne sprchujeme.? Zig Ziglar

 

Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabránia uvidieť hviezdy. Albert Einstein

 

Nečakaj kým pominie búrka. Nauč sa tancovať v daždi.

 

 

Vnútorná špina je ďaleko horšia než vonkajšia. Preto ten, kto sa očisťuje výlučne zvonka, vo vnútri zostáva nečistým. Podobá sa nádherne vyzdobenému hrobu, ktorý  je naplnený ohavným svinstvom.  Ježiš Kristus

 

Nie kladie vzdialenosť medzi vami a zlým vplyvom.   Jim Rohn

 

“Aj keď ste stolár, ktorý vytvára prekrásne komody, nebudete využívať kus preglejky na zadnej strane, aj keď ju nikto nikdy neuvidí. Viete, že sa tam nachádza, a že zadnú stranu vyrobíte z prekrásneho kusu dreva. Aby ste mohli v noci spať sladko, musíte sa hrať s kvalitou a estetikou po celú dobu. S.Jobs

 

"Naučil som sa, že odvaha neznamená absenciu strachu, ale víťazstvo nad ním. Statočný človek nie je ten, ktorý sa nebojí, ale ten, kto svoj strach prekoná."  Nelson Mandela

 

 

   

Pokora srdca nežiada, aby si sa pokoroval, ale aby si sa otvoril. Práve ona je kľúčom k zmene. Až potom môžeš dávať a prijímať. Exupéry

 

Prvá láska je láska k vlastnej duši.  sv.Don Bosco

 

 

 Ak si myslíte, že by tento článok mohol niekomu pomôcť, prosím zdieľajte ho, alebo mu ho prepošlite pomocou tlačidla, ktoré je pod týmto článkom pod mojou fotkou. Tlačidlo sa volá E-book zdarma a tak získajte E-book Klasická údržba počítača vďaka ktorému zistíte ako si vyčistiť počítač tak, aby ste nemuseli volať IT čkára. 

Andy Winson motivačný kouč.

Viacej článkov na túto tému nájdete v nasledujúcich odkazoch: 
O autorovi: 

Nehovorím, že som najlepčí on-line marketing specialista, ale hovorím, že v on-line marketingu mám veľa skúsenostií a vedomostí, o ktoré sa rád podelým.

Už ako tínedžer som niečo predával a bartroval. Už ako tínedžer som chcel spraviť dobrý obchod. Snívam a mám svoje vízie. Vždy chcem veci zlepšovať a tak ľuďom pomáhať. To sú moje hnacie motory. Môj profesný životopis nájdete v informáciách o uživateľovi,, alebo keď sa potrebujete niečo dozvedieť hneď, volajte na čislo 0911039087, poprípade píšte cez kontaktný formulár.

Ak sa Vám zdali tieto informácie aspoň troška zaujímavé, pošlite tieto informácie aj Vašim blízkym pomocou tlačidiel na zdieľanie. Ďakujem!