Tri skladby od Rytmusa, ktoré Vás nakopnú!

Obrázok používateľa Mikuláš Halász

Vstal si ráno a si rozbitý na kašu? Nič sa ti nechce? Si v pi.i s toho? NEVADÍ!!! JE TU SKVELE RIEŠENIE, KTORÉ NÁM PONÚKA NAŠE TELO A NAŠA MYSEĽ.

 

Daj unavenému telu trocha BPM plus trocha pohybu, Hlavu hore, tak isto aj ruky k plafónu vystrkuj. Zaskáč si na riadnu muziku. Roztancuj sa hneď ráno a zažiješ krásny deň plný radosti a nabudenej mysle a tela ktoré bude vládať.

 

Po pár hodinách sa ti asi stane, že ti padne energia. No a čooo?

Hlavu hore, sluchátka do uší. Pusti si BPM a tvoje telo a myseľ začnú znova šľapať.  Túto metódu využívajú a učia top kouči. Či už naši Slovenský, Český, ale aj svetový leadri v tomto obore. 

Tak prečo by sme ju nemali vyzúžívať aj my. Poďme do toho. Od rána nech to šľape! Bez energie, nič nejde. Nejdú peniaze. Nejdú vzťahy. Ani láska. Ani  zdravie, či sex. Poďme do toho! Dajme si muzičku ktorú máme radi hneď z rána. No bacha na pomalé sračky. 

 

Klasika to ano, to je pecka, to môže byť!

Klasika je preto fajn, pretože rozdúcha kreativitu. Aktivuje kreatívne časti mozgu. Verte neverte. Busines ani nič sa bez kreativity a enrgie nepohne. No nezabudnime ani na ticho, odočinok bez mobilu, bez telky, bez hudby, bez ľudí. Tak nečakajme a užívajme čo máme teraz k dispozícii. Beeeeng!!!

 

 

 

 

 

 

 

 
Viacej článkov na túto tému nájdete v nasledujúcich odkazoch: 
O autorovi: 

Nehovorím, že som najlepčí on-line marketing specialista, ale hovorím, že v on-line marketingu mám veľa skúsenostií a vedomostí, o ktoré sa rád podelým.

Už ako tínedžer som niečo predával a bartroval. Už ako tínedžer som chcel spraviť dobrý obchod. Snívam a mám svoje vízie. Vždy chcem veci zlepšovať a tak ľuďom pomáhať. To sú moje hnacie motory. Môj profesný životopis nájdete v informáciách o uživateľovi,, alebo keď sa potrebujete niečo dozvedieť hneď, volajte na čislo 0911039087, poprípade píšte cez kontaktný formulár.

 

Ak sa Vám zdali tieto informácie aspoň troška zaujímavé, pošlite tieto informácie aj Vašim blízkym pomocou tlačidiel na zdieľanie. Ďakujem!