MASÁŽ AKO TERAPIA

Masáž aromatouch je výnimočná a mimoriadne účinná pri posilnení imunity a nastolení homeostázy, tzv. rovnovážneho stavu. Je potešením pre všetky zmysly. Niektorí moji klienti mi po nej povedali, že práve dostali transfúziu lásky, ďalším zrazu svitlo, poznáte ten pocit, keď niečo neviete rozlúsknuť a zrazu, sťaby Vás osvietilo? Jedna klientka mi povedala, že po aromatouch masáži zreteľne cíti prepojenie, ktoré zvyčajne dosiahne len po meditácii. Príkladov je mnoho. Výnimočnosť tejto techniky spočíva v tom, že naše telo má počas masáže možnosť do seba nasať harmóniu, ktorú vytvorila samotná príroda. Byť v spojení je krásne. 

Levanduľa a Balance nám napomôžu pri uzemnení a uvoľnení. Zmes Aromatouch a Deep Blue znižujú zápalové procesy v tele. Melaleuca a zmes Onguard znižujú toxickú záťaž a posilňujú imunitu. Divoký pomaranč a Peppermint obnovujú rovnováhu autonómneho nervového systému.

Masáž chrbta

Masáž chrbta jemným nanášaním vybraných esenciálnych olejov čistej terapeutickej triedy. 

Aromatouch masáže pre celú rodinu

Masáž zlepšuje životnú pohodu, znižuje stres, harmonizuje hormonálny systém, upokojuje bolesti svalov, podporuje imunitu, jednoducho je pohladením pre telo i dušu.

Masáž chodidiel

Masáž chodidiel je v rámci aromatouch masáže.