Keď ťa láska k Madam začne meniť, alebo som ochotný sa meniť

Keď ti očaruje Madam, keď ti jej pohľad vzácny, keď ti jej život tajomný hlavu poblázni vtedy dúfaš, že budeš  ten pravý pre ňu. Dúfaš, že ona je ta správna pre teba. Keď ti Madam nôžky ukáže, keď ti dovolí ti ich hladiť, keď ti dovolí ich maznať a bozkať. Vtedy len dúfaš, že to si ty, že si to ty, komu len patria. Žiješ si svoj sen, žiješ si svoj svet v ktorom iba Ona je. Tajomná, temná no zároveň jasná, úžasná a bláznivá.

Keď zistíš, že jej bozky iba tebe patria, keď zistíš, že iba tebe patrí jej vzácne lono, keď zistíš že iba tebe patrí jej srdce, vtedy lietaš, vtedy keď nie je pri tebe sa pýtaš: „Anjelik kde lietaš?“ Pýtaš sa keď nevieš sa v jej svete niekedy zorientovať, vtedy veríš, vtedy ti srdce šepká je hlasom:“ Som len tvoja“

Keď vieš, že jej láskavý pohľad, keď jej úprimný dotyk iba tebe patrí. Keď vieš, že jej dotyk bol s čista jasna bol úprimný vtedy cítiš teplo domova. Vtedy cítiš teplo v srdci, teplo lásky v jej dlaniach a túžiš celý svoj život jej oddať. Vtedy ťa radosť zaplaví, vtedy všetko temno z duše, z mysle aj z ducha sa vyplaví.

Keď nečakane dostávaš čo si si ani neprial, keď z čista jasna dostávaš toľko nehy, toľko lásky, že sa ti celý systém resetuje. Vtedy ti to všetko zdanlivé utrpenie okolo nej zmysel dáva. Zistíš, že si viac zaujímavý ako všetko navôkol. Dostaneš to, po čom tak dlho túžiš. To čo tak dlho čakáš. A ty vieš, že sa to oplatilo,  a ty vieš, že sa to vždy oplatí. Pretože ty takto lásku ku svojej Madam zažívaš, vieš, že ty takto v láske funguješ, ty vieš a veríš, že je to tak ako má byť. Ty vieš, že je tvojou spriaznenou dušou, ty vieš, že je tvojou učiteľkou, že je tvojim všetkým, že je pre teba nádej na lepší život, že jej vzácne prejavy lásky sú jedinečné. Keď stretneš takú Madam, vieš že v tebe bezprostredná láska bije.

Vieš že ju chceš, vieš že všetko obetuješ, celého seba zahadzuješ. Zahodíš celého starého samého seba. Aby si zmenil svoj život k lepšiemu, aby si ju svojim správaním neznemožnil, aby ti utrpenie na tvári nevidela. Si ochotný začať meniť svoj vnútorný svet, len aby ona bola spokojná a šťastná, pretože ťa vidí šťastného a spokojného.

Taká Pani iba raz sa v tvojom živote objaví, je na tebe, či to zoberieš do vlastných rúk, či necháš svoju temnosť prerásť do celého tvojho ja. Alebo zabojuješ a príjmeš to, že si ochotný sa meniť hlavne kvôli sebe aby som bol šťastný. Či si ochotný sa zmeniť aby ti láska mohla v hrudi  búšiť, aby  ťa Váš vzťah hrial a tešil. Je to na tebe, či dovolíš svojmu starému ja ti zasahovať do vzťahu, do tvojho nového  života.

Keď vidíš krásu rúk svojej Pani, keď cítiš je dotyk na svojom tele, keď cítiš, že ti lásku dáva vtedy vieš, že žiť pre tie momenty sa stále oplatí a tebe to zmysel celé dáva. Keď veríš, že ťa miluje, keď veríš, že ťa má rada, keď veríš, že ťa ľúbi, keď veríš, že si jedinečný tak to aj tak je. Keď vieš o nej mnoho, tebe to na veľa vecí odpovede dáva. Keď vieš, že niečo ju trápi a nechce ti to povedať, vtedy veriť ti ostáva, že má lásku v sebe voči tebe.

Keď veríš, že taká žena úspešná a oddaná sa ti srdce svoje rozhodla dať, vtedy niekedy nechápeš, vtedy niekedy neveríš, ale tomu ver, že srdce ťa povedie, že ti srdce v ťažkých chvíľach napovie, že ostaň s ňou, pracuj na sebe, ži, aby ona vedela, že miluješ život, a že chceš byť Muž šťastný. Muž u ktorého oporu nachádza. Muž, ktorý aj z ticha pochopí, že teraz len láska tvoja spoločnosť zmysel my dáva.

Vtedy keď mužom sa stávaš, vtedy keď svoje vášne máš a buduješ ich. Ona vie, že žiješ, ona vie, že máš aj niečo iné, čo jej vieru  v to dáva, že Vášňou ju aj v jej živote zahrnieš. Neboj sa mať svoje vášne, neboj sa ich robiť len preto, že sa bojíš čo ona povie. Keď ťa miluje, spýta sa, pochváli ťa, ocení to čo rád zo srdca  robíš, ocení to, že si plníš svoj sen, že robíš to, čo ťa baví, to bude na tebe tvoja Pani milovať, to bude v tebe vidieť, to bude s tebou v ťažkých chvíľach chodiť. Máš lásku, tak buď za ňu vďačný. Máš svoju Pani, svoju Madam, svoju Žienku, tak sa tomu teš, a všetky svoje temnosti  do svetla ponor.

Daj ich do svetla, daj tie pochybnosti do rúk sám sebe. Popros Boha, Anjelov ak ti na láske a vzťahu záleží aby ťa podporili, aby ti cestu k radostnejšiemu vzťahu ukázali. Porozprávaj sa s priateľmi, veď aj oni sú tu preto, aby ti pomohli. Veď keď ťa milujú tak ťa určite aspoň vypočujú. Už aj to ti pomôže aby si vedel, že kde sa nachádzaš, že stále to má zmysel, že keď ťa to bolí, je to tvoj problém, pretože si ho ty vytváraš vo  svojom svete. Pretože očakávaš, žiadaš potvrdenie lásky, pretože očakávaš, pretože si domýšľaš, pretože si berieš veci osobne, pretože nerobíš veci najlepšie ako vieš. Potom z toho si nešťastný. Buď slobodný a daj slobodu a dôveru v rozhodnutia svojej Pani.

Ďalšia romantika vás čaká v tomto článku: Mám tú česť I. a II.

Potom keď sa rozhodneš byť ochotný sa zmeniť, potom keď budeš ochotný sa vzdať odporu, potom keď budeš pozornosť venovať sebe, keď budeš ochotný dávať sám sebe lásku, potom začneš celý vzťah inak prežívať, začneš celý svoj život inak prežívať.

Keď budeš ochotný sa vzdať potreby  ubližovať si, keď budeš ochotný sa vzdať potreby očakávať, keď budeš ochotný vzdať sa potreby sebaľútosti, keď budeš ochotný vzdať sa  potreby domýšľať si, keď budeš ochotný vzdať sa potreby domýšľať si, keď budeš ochotný vzdať  sa potreby brať si veci osobne vtedy sa ti život zmení. Buď ochotný zmeniť sa hlavne kvôli sebe aby si krajšie prežíval lásku a neničil ju. Buď Mužom a zabojuj o svoj lásku, buď Mužom a nie trucovitým malým dieťaťom. Ukáž svojej Pani, že ti stojí za to jej láska, a že ti stojí za to venovať sám sebe toľko času aby si sa zmenil k lepšiemu. Buď Kráľom svojho sveta, buď Kráľom svojej Kráľovnej.

Zistite čo dostal princ do vienka aby sa dokázal meniť k lepšiemu, aby žil v pravde a nedomýšľal si. Aby jeho myseľ tu a teraz bola a tak mohlo srdce z čista pre jeho Pani biť. Pozrite sa čo pomôže princovi stať sa Kráľom svojej Kráľovnej.