Keď to všetko od nej vnímaš

Pretlak emócií

Keď ona, tá tvoja, ktorá si ťa vybrala s láskou na teba hľadí. Keď ona tá tvoja princezná z tajomnej ríše bez slov dáva ti to po čom toľko túžiš, vtedy ťa blaženosť a krása objímajú, hľadia na duši, na hrudi, v srdci i v celom tele.

Keď ťa krásna pani tvoja objíma tak, že celá kniha by nestačila aby to všetko vypovedala, vtedy krásny deň máš, vtedy všetko sa ti ohromné zdá. Vtedy vieš, že všetko to trápenie za to stojí. To sú tie chvíle, keď si na ne spomenieš, to sú tie chvíle na ktorých stojí celý svet. To sú tie chvíle za ktoré sa žiť oplatí. Keď ti láska tvoja dlho do očí hľadí, keď ťa pohladí jej krásna ruka sťa by jahôdka.

Krásna upírka a zlodej snov je ďalším dobrým čítaníčkom na tomto webe

Keď ťa jej bozk slasťou opantá, vtedy sa ľahšie chodí, vtedy sa na svet krajšie pozerá. No keď zas ten jej temný závoj jej krásnu tvár zakrýva, keď jej skutočnú dušu zahmlieva, vtedy peklo v duši sa znova rodí, vtedy žiaľ, smútok, nenávisť sa s láskou mieša. Vtedy nevie čo má robiť to dieťa.

Vtedy kričí o pomoc teba, rytiera z pera aby si mu ty dal to čo chce, to po čom tak túži aj od svojej pani, troška ozajstnej pozornosti po troške sebalásky. Tá je kľúčom k obom dušiam týchto mocných bojovníkov. Krásnej pani i rytiera zvaného Bieli princ. Dať sebe tú pozornosť, dať sebe lásku, nehu, objatie. Dať sebe to ozajstné podržanie.

Zošiel z hradu rytier statný, k starej čarodejke aby mu elixír láska namiešala, aby jeho a jej srdce od mäkčila. Pozrite sa milý poddaný aj oddaný čo za zázrak mu tá stará striga do kališka namiešala.