Ing. Leo Grman vysokú ekonomickú školu. Momentálne sa zaoberá publikovaní a šírením kresťanskej literatúry www.prud.sk
Mali sme webovú stránku. Bol to však len “renovovaný” mnohokrát prepísaný a upravovaný html kód, do ktorého bolo, pre mňa, ako laika ťažké vstupovať. A tak teda – web sme síce mali, no “nežil”.
Bol som veľmi rád keď som sa dozvedel, že existuje webové rozhranie, ktoré je “user friendly” – teda priateľské aj k laikom ako ja. Po konzultácii sa mi dokonca zazdalo, že bude možné uskutočniť všetky myšlienky, ktoré sme vo svete internetu uskutočniť chceli. Toto moje zdanie sa ukázalo ako skutočnosť, keď sme sa na strane web mastera stretli s ochotou a dokonca zápalom vyhovieť a pomôcť nám – a to bolo skutočne obrovské PLUS.
Dnes máme web aký sme chceli a aký potrebujeme. Vieme si ho upraviť, aktualizovať, dopĺňať a vyvíjať tak ako potrebujeme a vtedy keď to potrebujeme. Navyše to, že ani po mnohých našich otázkach a požiadavkách z ochoty a zápalu web mastera neubudlo, považujeme za veľký a neoceniteľný BONUS. 

PhDr. Eva Krkošková vynikajúca psychologička s vlastnou spychologickou poradňou – www.dobrapsychologicka.sk
Jadro problému bolo v stále rastúcich cenách Zlatých stránok, v tom, že ich pacienti a klienti ani nevyužívali, čiže uverejnenie kontaktu na moju ambulanciu bolo neefektívne a drahé.
Ponúkli ste mi samostatné a nezávislé riešenie, o ktorom som ani neuvažovala, pretože s webovými stránkami neviem vôbec pracovať – možno povedať, že najväčší dojem urobil “nápad, že sa to dá aj inak”, že môžem skúsiť niečo nové.
Výsledkom je hotová stránka, ktorá mi umožní posunúť sa ďalej vo využívaní internetu a jeho možností. Umožní aj záujemcom niečo sa dozvedieť o ambulancii, nájsť kontakt a pomocou článkov nájsť aj základné informácie o určitých problémoch. Výhoda spolupráce s Vami bola vo Vašej ochote, trpezlivosti a ústretovosti. Nemusela som sa o nič starať, bolo  to pre mňa pohodlné a efektívne.


Eva Hulíková – www.sweetbubble.sk Majiteľka chovnej stanice

Chcela som si založiť web stránku, nemám/nemala som s tým žiadne skúsenosti, tak som sa obrátila na referencie a kamarátka mi poradila. Telefonicky sme sa dohodli a začala sa nám vytvárať web stránka

Super bolo že sa všetko dalo vybaviť telefonicky a nemusela som veľa cestovať. oceňujem ochotu a záujem vždy vkladať veci ktoré som chcela mať na web stránke. Taktiež mi bolo ukázané ako so stránkou ďalej pracovať a doplňovať tam nové veci. 
S web stránkou som spokojná, páči sa mi, jednoduchá manipulácia. verím, že i do budúcnosti ak budem potrebovať poradiť tak mi p. Halász rád pomôže a poradí.

Andy Mryšová – www.efitapollo.sk Úspešná fitness trénerka

Pred tým než som stretla Mikiho ako niekoho kto rozumie redakčným systémom, a on-line marketingu som slabšie vedela obsluhovať CMS wordpress.

Najväčší dojem na mňa spravilo to, že mi Miki vždy vyšiel v ústrety a všetky moje požiadavky splnil.

Naj výhoda spolupráce s Mikim bola v tom, že bol spoľahlivý a expresný. Určite s ním odporúčam spolupracovať, má mnoho skúseností a ešte viac znalostí.

Páčia sa vám referencie na moju prácu? Tak ma kontaktujte a možno sa pri káve porozprávame o tom čo pre vás môžem urobiť.